Persoane de contact Baia Mare

BAIA MARE - office@experttravel.ro

Radu Ilea- consilier turism
0758 039 734,
radu.ilea@experttravel.ro
 
Tuns Diana- consilier turism
  
Bran Lavinia- consilier turism junior
 
Cozma Elia- consilier turism junior

 

Persoane de contact Back Office

Touroperare Grecia si Circuite - tours@experttravel.ro

Ghiman Daniela- director agenție turism
 
Ghiman Danut- director transport
 
Cotețiu Magda - touroperare Grecia 
  
Oana Raluca Pop - marketing & online

Fa cunostinta cu echipa EXPERT TRAVEL!

Ilea Radu

Consultant Turism - Front end

--------------------------------------

Baia Mare office

0758 039 734 ,
radu.ilea@experttravel.ro

 

Pop Oana Raluca

Marketing - Online 

--------------------------------------

Online office

0771 461 544,
oana.pop@experttravel.ro

 

Tuns Diana

Consultant Turism - Front end

--------------------------------------

Baia Mare office

0754 231 789,
diana.tuns@experttravel.ro

 
Catalog Oferte

Bran Lavinia

Consultant Turism Junior - Front end

--------------------------------------

Baia Mare office

0362 404 606 ,
lavinia.bran@experttravel.ro

Cozma Elia

Consultant Turism Junior - Front end

--------------------------------------

Baia Mare office

0362 404 606 ,
elia.dimanescu@experttravel.ro

Ghiman Daniela

Director General -Back end

--------------------------------------

Baia Mare office

0740 141 194,
daniela.ghiman@experttravel.ro

Whatsapp

DEPARTAMENT CONTABILITATE

Contabilitate

--------------------------------------

Baia Mare office

contabilitate@experttravel.ro

 

 

Cotețiu Magda

Junior destination specialist -Back end

--------------------------------------

Baia Mare office

0758 066 007,
magda.cotetiu@experttravel.ro

Whatsapp

 

Ghiman Danut

Director Transport

--------------------------------------

Baia Mare office

0744 703 813
dan.ghiman@experttravel.ro

Grad Rareș

Conducator Auto

--------------------------------------

Baia Mare office

 

Pasca Cristian

Conducator Auto

--------------------------------------

Baia Mare office

 

Cheres Marcel

Conducator Auto

--------------------------------------

Baia Mare office

 

Agentia Expert Travel-BAIA MARE

Adresa Bd Traian nr 6

Telefon 0362 404 606
Email: office@experttravel.ro

Agentie Expert Travel Boutique- CLUJ-NAPOCA

Adresa Strada Dávid Ferenc 21, (intrare din Str. Andrei Șaguna 20), Cluj-Napoca

*se va deschide in curand
Email: cluj@experttravel.ro

Solicita oferta