Persoane de contact Baia Mare

BAIA MARE - office@experttravel.ro

Daniela Ghiman- director general Baia Mare
0740 141 194,
daniela.ghiman@experttravel.ro
 
Radu Ilea- consilier turism
0758 039 734 ,
radu.ilea@experttravel.ro
 
Pasca Rosu Carla- consilier turism junior
 
Ghiman Danut- director transport

 

Persoane de contact Cluj Napoca

CLUJ NAPOCA - cluj@experttravel.ro
 
--doar online--
 
Oana Raluca Pop - consultant online
 
 
 

 

Persoane de contact Back Office

Touroperare Grecia si Circuite 

Baia Mare -  tours@experttravel.ro

Daniela Ghiman- director general Baia Mare
0740 141 194,
daniela.ghiman@experttravel.ro
 
Bogdan Motica- director vanzari 
0758 039 735,
bogdan.motica@experttravel.ro
 
Tuns Diana- consilier turism

Fa cunostiinta cu echipa EXPERT TRAVEL!

Ilea Radu

Consultant Turism - Front end

--------------------------------------

Baia Mare office

0758 039 734 ,
radu.ilea@experttravel.ro

 

Pop Oana Raluca

Consultant Turism - Online 

--------------------------------------

Online office

0771 461 544,
oana.pop@experttravel.ro

 

Tuns Diana

Consultant Turism - Front end

--------------------------------------

Baia Mare office

0754 231 789,
diana.tuns@experttravel.ro

 
Catalog Oferte

Ghiman Daniela

Director General -Back end

--------------------------------------

Baia Mare office

0740 141 194,
daniela.ghiman@experttravel.ro

Whatsapp

Motica Bogdan

Director Vanzari -Back end

--------------------------------------

Baia Mare office

0758 039 735,
bogdan.motica@experttravel.ro

Whatsapp

Ghiman Danut

Director Transport

--------------------------------------

Baia Mare office

0744 703 813
dan.ghiman@experttravel.ro

Grad Rareș

Conducator Auto

--------------------------------------

Baia Mare office

 

Pasca Cristian

Conducator Auto

--------------------------------------

Baia Mare office

 

Cheres Marcel

Conducator Auto

--------------------------------------

Baia Mare office

 

Solicita oferta