Ghiman Daniela
Ghiman Daniela
Biroul Baia Mare

Ghiman Daniela

Director General Expert Travel

Departament touroperare

--------------------------------------

+40 740 141 194

daniela.ghiman@experttravel.ro

Whatsapp

 

Szepocher (Tuns) Diana
Szepocher (Tuns) Diana
Biroul Baia Mare

Szepocher (Tuns) Diana

 Consultant Turism

  Expert Travel 

--------------------------------------

+40 758 039 734

diana.tuns@experttravel.ro

Whatsapp

 

 

Bran Lavinia
Bran Lavinia
Biroul Baia Mare

Bran Lavinia 

Consultant Turism

Expert Travel

--------------------------------------

 +40 757 545 914

lavinia.bran@experttravel.ro

 Whatsapp

 

Cozma Elia
Cozma Elia
Biroul Baia Mare

 Cozma Elia

Consultant Turism

Expert Travel

--------------------------------------

+40 749 873 166

elia.dimanescu@experttravel.ro

 Whatsapp

 

Ilea Radu
Ilea Radu
Biroul Baia Mare

Ilea Radu

Director Vanzari

Expert Travel

--------------------------------------

+40 758 039 734

radu.ilea@experttravel.ro

Whatsapp

 

Noemi Lajos
Noemi Lajos
Biroul Baia Mare

Lajos Noemi

 Consultant Turism

   Expert Travel

--------------------------------------

+40 362 404 606

noemi.lajos@experttravel.ro

Whatsapp

 

 

Magda Cotetiu
Magda Cotetiu
Biroul Baia Mare

Cotețiu Magda

Destination Manager

Grecia- Paralia Katerini

--------------------------------------

+40 758 066 007

magda.cotetiu@experttravel.ro

Whatsapp

 

Filipan Raluca
Filipan Raluca
Biroul Baia Mare

Filipan Raluca

Departament Turoperare

Circuite Turistice

--------------------------------------

+40 753 482 824

raluca.filipan@experttravel.ro

Whatsapp

 

 

Ghiman Danut
Ghiman Danut
Biroul Baia Mare

Ghiman Danut

Director Transport Expert Travel

--------------------------------------

dan.ghiman@experttravel.ro

0744 703 813

 

Grad Rares
Grad Rares
Biroul Baia Mare

Grad Rareș

Conducator Auto

--------------------------------------

 

 

 

Pasca Cristian
Biroul Baia Mare

Pasca Cristian

Conducator Auto

--------------------------------------

 

 

 

Cheres Marcel
Biroul Baia Mare

Cheres Marcel

Conducator Auto

--------------------------------------

 

 

 

width: 100%, height:1px

Documete agentia Baia Mare
...................................................................

Licanta turism
Brevet turism
Certificat de inregistrare
Polita de asigurare
Solicita oferta